ZIMOWISKO PORONIN-SUCHE

W malowniczo położonej u stóp Tatr miejscowości turystycznej, leżącej na wysokości 740 m.n.p.m, 6 km od Zakopanego. Czyste, nie skażone przemysłem powietrze, wspaniały klimat, piękne krajobrazy wzbogacają wypoczynek w Tatrach.

Zakwaterowanie:
7 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym „Jędrol” usytuowanym w sąsiedztwie szlaku turystycznego na Gubałówkę.

Pokoje 3, 4, 5, 6 osobowe z łazienkami, TV sat.

Na terenie kompleksu – stołówka, kryty basen, świetlica ze sprzętem dyskotekowym, sale taneczne, szałasy z miejscem na ognisko, barkiem. Stoki narciarskie sztucznie naśnieżane, oświetlone, z ratrakiem, z windą, wyciągiem narciarskim, wyciągiem do nauki jazdy, taśmą, torem tubingowym.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie + podwieczorek, kuchnia domowa, śniadania i kolacje – bufet, obiady serwowane. Świadczenie rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia turnusu, a kończy się śniadaniem ostatniego dnia turnusu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport:
Przejazd autokarem/busem wg rozkładu jazdy

Kadra:
Doświadczeni i wykwalifikowani wychowawcy i instruktor na stoku.

Ubezpieczenie: NNW

Program:

1 dzień Zbiórka i wyjazd wg. rozkładu jazdy, przyjazd do Ośrodka „Jędrol”, zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się ze stokiem, wypożyczenie sprzętu. Kolacja. Nocleg.

2 –7 dzień Codzienne do południa i po południu wyjścia na stok, doskonalenie jazdy na nartach, nauka jazdy na nartach z instruktorem, jazda na pontonach na torze tubingowym Korzystanie z basenu. Dyskoteki, zabawy muzyczne, konkursy, turnieje tenisa stołowego. Wycieczka do Zakopanego – zwiedzanie najważniejszych atrakcji stolicy Tatr.

8 dzień  Po śniadaniu wykwaterowanie z ośrodka, pobranie suchego prowiantu.  Wyjazd do Katowic. Planowany powrót około godziny 14:00 – 15:00.

Wiek uczestników: 8 – 12 lat, 13 – 18 lat

Termin turnusu: 19.02. – 26.02.2022 r.

Cena skierowania od osoby:

  • Bez karnetów i wypożyczania sprzętu narciarskiego 1280 zł
  • 5 karnetów całodziennych wraz z torem tubingowym 300 zł

Wypożyczenie:

  • narty carvingowe+ buty+kije+kask 5 dni 150
  • deska + buty + kask 5 dni 200
  • kask 5 dni 50

Informacje szczegółowe: +48 607 074 864

© 2021: Olga 2 | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress