DWA KRÓLESTWA – REJS KOPENHAGA I MALMO

Wycieczka – 4 dni

1 dzień – 28.07.

Wyjazd z miejsca zbiórki: Jaworzno godz. 4:40, Katowice godz. 5:30

Przejazd do Torunia. Zwiedzanie z przewodnikiem stolicy pierników:– Rynek Staromiejski, Ratusz, Dwór Artusa, Kamienica pod Gwiazdą, Dom Mikołaja Kopernika, Krzywa Wieża, Pomnik Mikołaja Kopernika, Mury Obronne z Basztami. W trakcie zwiedzania obiad w restauracji Jan Olbracht-Browar Staromiejski. Przejazd do Gdyni. Czas wolny na Skwerze Kościuszki w Gdyni, gdzie można podziwiać najsłynniejszy polski okręt II wojny Światowej „Błyskawicę” oraz najpopularniejszą jednostkę białej floty „Dar Pomorza”. Zakwaterowanie na promie STENA LINE w kajutach z łazienkami. Kolacja – bufet, napoje – wino i piwo bez ograniczeń. Nocleg.

2 dzień – 29.07.

Śniadanie, Przejazd z Karlskrony w Szwecji przez prowincje Blekinge i sielską szwedzką krainę Skane, Przylądek Kullaberg – rezerwat przyrody – wysokie skaliste wybrzeże, punkt widokowy, zwiedzanie Helsingborg – wejście na wieżę obronną Karnan, spacer z przewodnikiem do centrum miasta, wizyta w kościele Sankta Maria. Czas wolny w Helsingborg, Przejazd do MALMO wzdłuż brzegów cieśniny Oresund, zwiedzanie zamku. Obiadokolacja w restauracji hotelowej – bufet. Zakwaterowanie w Hotelu Scandic Malmo City *** Nocny spacer z przewodnikiem w centrum MALMO.

3 dzień – 30.07.

Śniadanie. Przejazd autokarem do Danii przez 8-kilometrowy most ORESUNDSBRON. Zwiedzanie stolicy Danii KOPENHAGI: Rezydencja Królewska Amalienborg, spacer do Syrenki, Zamek Christiansborg, Obiad w restauracji w Kopenhadze. Czas wolny. Przejazd mostem ORESUNDSBRON do Szwecji. Czas na zakupy szwedzkich produktów w Amiralen Shopping w Karlskronie. Odprawa pasażerska. Kolacja bufet z napojami, piwem i winem bez ograniczeń. Dyskoteka na promie. Nocleg

4 dzień – 31.07.

Śniadanie. Przejazd do GDAŃSKA, spacer z przewodnikiem Drogą Królewską, zwiedzanie miasta: Brama Wyżynna, Złota Brama, Ratusz, Fontanna Neptuna, Złota Kamienica, Zielona Brama, Kościół Najświętszej Marii Panny, spacer ulicą Mariacką wzdłuż Długiego Pobrzeża – średniowieczny dźwig portowy Żuraw. W trakcie zwiedzania obiad w restauracji na Rynku. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną około godz.17:00.

Cena wycieczki 2 050 zł / osobę, dziecko do 15 lat 1 850 zł

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem,
  • ubezpieczenie
  • składka TFP i TFG,
  • rejs promem Stena Line, wyżywienie all inclusive, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • wyżywienie zgodnie z programem,
  • nocleg w hotelu w Malmo,
  • opłatę za przewodników w Toruniu, Szwecji, Gdańsku i pilota,
  • opłata za zestawy słuchawkowe tour guide

Termin: 28.07. – 31.07.2022

 

© 2024: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress