WŁOSKIE WAKACJE 2 w1


Jezioro Garda – wypoczynek ze zwiedzaniem

Hotel Antares Sport Beauty & Wellness  **** w Villafranca di Verona. Pokoje 2, 3 osobowe, klimatyzowane, wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienka z suszarką do włosów i ręczniki. W hotelu bar przy basenie, restauracja, bar amerykański. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Plaża nad Jeziorem Garda –  publiczna, żwirkowa, z łagodnym zejściem do jeziora, zagospodarowana (prysznice, bar plażowy). Sugerujemy zabrać buty do kąpieli w wodzie.
WYŻYWIENIE – 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje  w formie bufetu + wino i woda do obiadokolacji).
PROGRAM

 1. dzień Wyjazd z Polski – w godzinach wieczornych (około 23:00). Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.
 2. dzień Przyjazd do hotelu w okolicy Jeziora Garda ok. godziny 14:00, zakwaterowanie, czas wolny, odpoczynek na basenie hotelowym, obiadokolacja, nocleg.
 3. dzień Śniadanie. Przejazd do SIRMIONE – miasteczka położonego nad Jeziorem Garda. Rejs wokół całego Sirmione, następnie spacer po miasteczku. Czas wolny na plażowanie. Przejazd do LAZISE – pięknego miasteczka, które stało się pierwszą wolną gminą we Włoszech. Spacer po miasteczku i czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 4. dzień Śniadanie. Przejazd do MALCESINE –miasteczka położonego w północnej części Jeziora Garda. Wjazd kolejką na górę Monte Baldo. Rejs do LIMONE SUL GARDA – miasteczka słynącego z produkcji likieru cytrynowego. Czas wolny na plażowanie. Rejs powrotny do Malcesine. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 5. dzień Przejazd nad Jezioro Como. Zwiedzanie COMO – spacer po mieście. Następnie wjazd kolejką Como – Brunate – przepiękne krajobrazy miasta Como i samego jeziora. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 6. dzień Śniadanie. Przejazd do WERONY –objazd miasta, następnie spacer po starówce z przewodnikiem. Czas wolny. Powrót do hotelu, czas wolny na odpoczynek przy basenie hotelowym, obiadokolacja, nocleg.
 7. dzień Śniadanie. Przejazd do DESENZANO SUL GARDA – spacer po miasteczku oraz czas wolny na plażowanie nad jeziorem. Dla zainteresowanych przejazd do jednego z największych Parków Rozrywki – GARDALANDU i całodzienna zabawa na rollercoasterach (bilet dodatkowo płatny – około 38 euro/osoba).  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
 8. dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do WENECJI. Rejs statkiem po Lagunie Weneckiej. Następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd przez Austrię i Czechy do Polski.
 9. dzień Przyjazd do Polski w godzinach wczesno porannych.

CENA ZAWIERA

 • transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
 • zakwaterowanie (6 noclegów) w hotelu Antares ****, pokoje 2,3 os. z łazienkami
 • wyżywienie –  6 śniadań i 6 obiadokolacji + wino/woda do obiadokolacji
 • opiekę pilota
 • wycieczki uwzględnione w programie (bez kosztów związanych z ich realizacją)
 • ubezpieczenie KL 25 000 EUR (z rozszerzeniem o Covid), NNW 20 000 PLN, bagaż (SIGNAL IDUNA)
 • podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

 • obowiązkowej składki na TFG (10 PLN/os.), składki na TFP (10 PLN/ os.)
 • obowiązkowych kosztów związanych z realizacją programu
 • opłat wjazdowych tzw. check point, biletów wstępu, słuchawek tour guide, przewodników, opłaty klimatycznej, rejsu statkiem w Wenecji, kolejki w Como razem około 100  EUR
 • dla chętnych wyjazdu do Parki Rozrywki Gardaland (koszt biletu około 38 EUR

KOMUNIKAT COVID 19 – Należyte wykonanie świadczeń zawartych w umowie uzależnione od stanu faktycznego – epidemiologicznego w dniu trwania imprezy i obowiązujących rozporządzeń.

UWAGI – Wymagany dokument tożsamości – dowód osobisty ważny min. 3 miesiące od daty powrotu. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów.

Dopłata do pokoju 1-osobowego –  500 PLN

Terminy:

 • 15.07. – 23.07.2022
 • 29.07. – 06.08.2022

Cena od osoby 2 320 PLN

© 2024: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress