Grecja – Stomio

OBÓZ DLA MŁODZIEŻY 10 – 14 lat

STOMIO – niewielkie miasteczko rybackie położone na południe od Riwiery Olimpijskiej nad morzem Egejskim ok 180 km od Salonik. Długa piaszczysta plaża, czysta woda morska, spokojna i wolna od turystów miejscowość.

  • HOTEL „ALEXIOU”- położony ok.250 m od piaszczystej plaży i promenady nadmorskiej z licznymi tawernami przy plaży.
  • POKOJE 2,3 osobowe z łazienkami i balkonami, klimatyzacją, telewizor, lodówka. Na wyposażeniu są ręczniki i Wifi.

WYŻYWIENIE: w restauracji hotelowej

3 x dziennie: śniadanie, lunch i obiadokolacja serwowana. Napoje do posiłków: śniadanie – herbata, sok, woda, obiadokolacja – woda. Kuchnia grecka.

RAMOWY PROGRAM POBYTU:

  • 1 dzień: Wyjazd w godz .porannych Krakowa
  • 2-10 dzień: Wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie w Morzu Egejskim, piesze wycieczki po okolicy, zajęcia terenowe, gry i zabawy nad brzegiem morza, siatkówka przy plaży, dyskoteki. Możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych organizowanych przez greckiego partnera.
  • 11 dzień:Po śniadaniu ,pakowanie bagaży i wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację.
  • 12 dzień:Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem na trasie Kraków – Grecja – Kraków, 9 noclegów w pok. 2,3 osobowych klimatyzowanych, wyżywienie 3 x dziennie, opiekę pilota i rezydenta, kierownik pedagogiczny, wychowawcy, ubezpieczenie KL + NNW + bagaż, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA: świadczeń nie wymienionych w ofercie, wycieczek fakultatywnych, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu/ok.3%ceny wyjazdu/,ubezpieczenia od chorób przewlekłych, opłaty na TFG 10 zł/os., opłaty na TFP 10 zł/os. opłaty za przejazdy antenowe.

TERMIN: 22.07 – 02.08.2021 31.07 – 11.08.2021

CENA: 230 EUR + 880 zł

WYCIECZKI FAKULTATYWNEorganizowane są z polskim przewodnikiem przez miejscowe biuro greckie.

Ateny – 45eur, Meteory – 30eur + 3eur wstęp, Olimp – 20eur, Saloniki – 25eur, Wieczór Grecki – 20eur, Skiatos – 45eur, Delfy – 35eur.

Cena imprezy jest równowartością kwoty podanej w EUR przeliczonej wg kursu banku PKO BP obowiązującego w dniu dokonania ostatecznej zapłaty + kwota w zł.

UWAGA: wymagany ważny paszport lub dowód osobisty/co najmniej 1 miesiąc od daty powrotu/

© 2024: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress